چهارشنبه, 29 آبان 1392 ساعت 16:23

امکان سنجی حضور ایران در پروژه های مربوط به انرژی های تجدیدپذیر در اروگوئه

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

طی نامه واصله از سفارت جمهوری اسلامی ایران در مونته ویدئو در ملاقاتی با مدیر بخش انرژی های تجدیدپذیر وزارت صنعت، انرژی و معدن اروگوئه، موضوع امکان حضور شرکتهای ایرانی در پروژه های مربوط به انرژی های تجدیدپذیر در 4 زمینه هیدرو الکتریکی، انرژی بادی، انرژی خورشیدی(فتوولتائیک) و بیو انرژی در اروگوئه مطرح گردید.
لازم به ذکر است که همواره امکان شرکت در مناقصه های مربوط در این خصوص که در سایت انرژی های تجدیدپذیر وزارت صنعت و انرژی اروگوئه درج شده است، وجود دارد.
از جمله مناقصات موجود می توان به مناقصات مربوط به خرید و فروش انرژی الکتریکی تولید شده از خورشیدی فتوولتائیک و انرژی بادی اشاره نمود و از جمله مناقصات پیش رو که در 29 نوامبر سال جاری برگزار می گردد، می توان به مناقصه ساخت سدهای کوچک هیدروالکتریکی در داخل اروگوئه اشاره داشت.
شرکتهای علاقمند می توانند جهت شرکت در این مناقصات به سایت www.dne.gub.uy مراجعه نموده و یا با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل نمایند.
در انتها خاطر نشان می گردد اطلاعات یاد شده خلاصه ای از گزارش دریافتی از سفارت جمهوری اسلامی ایران در مونته ویدئو می باشد و صحت و سقم این مطالب بر عهده این سازمان نبود و تنها جهت اطلاع رسانی برای استفاده سایر ذینفعان به صورت خلاصه درج گردیده است.

خواندن 16809 دفعه
برای ارسال نظر وارد سایت شوید

خبرها

  • سمینار اینترنتی آژانس انرژی های تجدیدپذیر +

    جلسه آژانس بین المللی انرژیهای تجدیدپذیر با موضوع برنامه کاری و بودجه پیشنهادی دوساله 2014-2015، روز جمعه 3 آبان ماه بیشتر...
  • امکان سنجی حضور ایران در پروژه های مربوط به انرژی های تجدیدپذیر در اروگوئه +

    طی نامه واصله از سفارت جمهوری اسلامی ایران در مونته ویدئو در ملاقاتی با مدیر بخش انرژی های تجدیدپذیر وزارت بیشتر...
  • ژنراتور نیروگاه‌های بادی کوپلینگ مستقیم بدون هسته آهنی در ایران ساخته شد +

    برای اولین بار در ایران ژنراتورهای مورد استفاده در نیروگاه‌های بادی به صورت کوپلینگ مستقیم و بدون هسته آهنی طراحی بیشتر...
  • 1

ورود کاربران